19 listopada 2017. imieniny: Elżbieta, Seweryn, Paweł
2010

Więcej zdjęć z tegorocznych Dni Drohiczyna znajduje się w Galerii.
Trafić do niej można np przez >> TEN LINK <<

ŚRODA

      W tegorocznym turnieju piłki nożnej rozegranym w dn. 22 lipca 2010r na hali Zespołu Szkół w Drohiczynie z okazji obchodów XVIII Dni Drohiczyna, wzięło udział dwanaście drużyn.

     Organizatorzy podzielili je na kategorie wiekowe: "A" - do lat 12 oraz "C" - powyżej lat 15. W kategori "B" 13-15 lat nie rozegrano w tym roku żadnych meczy, z powodu nie zgłoszenia się drużyn.

W kat "A" wygrała drużyna "Czerwone Diabły" w składzie:
1  Mariusz Chmielewski
2  Dominik Zagubień
3  Mateusz Chmielewski
4  Emil Zagubień
5  Dawid Zagubień
6  Mateusz Mioduszewski

fot.1 Czerwone Diabły


Drugie miejsce zajął zespół "FC Drohiczyn" w składzie:
1  Dawid Niemyjski
2  Paweł Czapski
3  Kornelia Olechno
4  Karol Solich
5  Nobert Sorokosz
6  Marta Niemyjska

fot.2 FC Drohiczyn


a trzecie "Polski Football Team" w składzie:
1  Konrad Olechno
2  Szymon Sobieszuk
3  Magda Sobieszuk
4  Patrycja Żarska
5  Mateusz Wilanowski
6  Patrycja Wilanowska

fot.3 "Polski Football Team"

       Najlepszym strzelcem w tej kategorii okazał się Dawid Zagubień i Emil Zagubień, którzy strzelili po 3 bramki. Najlepszym bramkarzem zaś wybrano Dominika Zagubień.


W kat. "C" najlepszą drużuną okazał się "Żubr Drohiczyn" w składzie:
1 Adam Krasnodębski
2 Mateusz Borzym
3 Piotr Bortniczuk
4 Bartosz Mięsak
5 Damian Abramowicz
6 Rafał Lazurek

fot.4 "Żubr Drohiczyn"

Drugie miejsce przypadło zespołowi "GAMES I" w składzie:
1  Paweł Sorokosz
2  Piotr Sorokosz
3  Kamil Zalewski
4  Mateusz Szum
5  Paweł Kamiński
6  Tomek Żegunia

fot.5 "GAMES I"

a trzecie zespołowi "GAMES II"
1  Łukasz Karpiuk
2 Grzesiek Arciuszkiewicz
3 Grzesiek Gałubkiewicz
4 Patryk Jaszczołt
5 Robert Jaworski
6 Łukasz Paderewski

fot.6 "GAMES II"


Nagrodę dla najlepszego strzelca w tej kategorii odebrał Kamil Zalewski (10 bramek).


Najlepszym bramkarzem został Adam Krasnodębski.

IV miejsce w turnieju przypadło "REMES TEAM",
V - "DROHICZYN 2000",
VI - "Śledzianów"

Turniej sędziowali: Tomasz Kowalczuk oraz Wiesław Sołomacha, którzy także otrzymali pamiątkowe statuetki.


CZWARTEK
      We czwartek, dnia nastęnego rozegrany został turniej bilarda w jednej kategorii OPEN. Wzięło w nim udział tylko 6 uczestników.


       Pierwsze miejsce zdobył Czarek Mrozowski, II - Przemek Pykało, III Dawid Surażyński.
Sędziował Michał Chrząstowski