22 listopada 2017. imieniny: Cecylia, Jonatan, Stefan
Władze gminy

WŁADZE GMINNE 

      1. Albin Łukaszewicz - Przewodniczący Rady Miejskiej
      2. Wojciech Borzym - Burmistrz
      3. Teresa Malinowska - Sekretarz
      4. Alicja Chrzanowska Laszuk - Skarbnik


Wykaz Radnych Rady Miejskiej w Drohiczynie

VII kadencja

      1. Hapoń Rafał, Bryki
      2. Jagiełło Teresa, Drohiczyn
      3. Kamiński Andrzej, Runice
      4. Kobus Jan, Ostrożany
      5. Łukasiuk Marzena, Arbasy
      6. Łukaszewicz Albin, Drohiczyn
      7. Mańko Andrzej Piotr, Chutkowice
      8. Miłkowski Andrzej, Miłkowice-Janki
      9. Motylewicz Janusz Antoni, Drohiczyn
      10. Rogowiec Marian, Drohiczyn
      11. Sielewoniuk Antoni, Sady
      12. Tararuj Marek, Obniże
      13. Tarasiuk Adam, Zajęczniki
      14. Żero Waldemar, Putkowice Nadolne
      15. Żeruń Jan, Drohiczyn


Skład Zarządu Mieszkańców Drohiczyna
      1. Wojtkowska Krystyna - Przewodnicząca
      2. Kosk Lucyna - Zastępca przewodniczącej
      3. Trochimiak Tomasz - Członek

Skład Rady Sołeckiej

L.p.

Wieś

Sołtys

Rada sołecka

1

Arbasy Kosk ZygmuntKosk Zygmunt, Piotr Harbaszewski, Ireneusz Jackowiak          

2

Bujaki Warzyńska KrystynaWarzyńska Krystyna, Bartosiak Łukasz Tobiasz, Walczuk Łukasz

3

Bryki Niemyjski TadeuszNiemyjski Tadeusz, Smorczewski Łukasz, Pietrasiuk Paweł

4

Bużyski Kłosowski TomaszKłosowski Tomasz, Pykało Roman, Stolarczuk Bogdan 

5

Chechłowo Kosk AdrianaKosk Adriana, Bogucki Dariusz, Obniski Mirosław

6

Chrołowice Sadowy MariuszSadowy Mariusz, Krasuska Barbara, Nasiłowska Aleksandra

7

Chutkowice Mańko AndrzejMańko Andrzej, Zgiet Dariusz, Piszcz Sławomir

8

Klepacze Kryński AntoniKryński Antoni, Walczuk Piotr, Klepacki Tadeusz

9

Kłyzówka Jarocki PiotrJarocki Piotr, Jarocki Marcin, Jarocki Waldemar

10

Koczery Makarski JarosławMakarski Jarosław, Mirosz Tomasz, Pogorzelski Antoni

11

Lisowo Wasilewski JarosławWasilewski Jarosław, Galar Sławomir, Kostałkowski Paweł

12

Lisowo - Janówek Borzym EugeniuszBorzym Eugeniusz, Perlejewski Andrzej, Stolarkiewicz Tadeusz

13

Łopusze Gaworek StanisławGaworek Stanisław, Łopuski Henryk, Jaszczołt Andrzej

14

Miłkowice - JankiChendoszka KrzysztofChendoszka Krzysztof, Miłkowska Dorota, Miłkowska Marzena

15

Miłkowice - MaćkiSielewonowski AntoniSielewonowski Antoni, Borzym Zdzisław, Anasińska Maria

16

Miłkowice - PaszkiAnasińska ElżbietaAnasińska Elżbieta, Sielewoniak Krystyna, Stefaniuk Krzystof

17

Miłkowice - StawkiKosiński StanisławKosiński Stanisław, Kryński Zbigniew, Siekierko Wojciech

18

MinczewoMiszczuk RomanMiszczuk Roman, Chruszcz Andrzej, Gawryluk Sylwester

19

Narojki Dawidziuk WalentynaDawidziuk Walentyna, Gierasimiuk Bożena, Pierewoj Grzegorz

20

Obniże Daniluk JózefDaniluk Józef, Obniski Ignacy, Harbaszewski Andrzej

21

Ostrożany Nagórny KazimierzNagórny Kazimierz, Koczewksi Waldemar, Koczewski Dariusz

22

Putkowice NadolneWalczuk ReginaWalczuk Regina, Żero Waldemar, Kalinowski Artur

23

Putkowice NagórneMagdalena KołtunKołtun Magdalena, Putkowski Franciszek, Kołtun Piotr

24

RotkiSiekierko KatarzynaSiekierko Katarzyna, Szymczuk Krzysztof, Miłkowski Mirosław

25

RunicePtasznik JanPtasznik Jan, Pykało Jan, Smolańczuk Adam

26

SadyBuśko LeonBuśko Leon, Niewiarowski Robert, Kryński Radosław

27

SiekierkiJadłowski JanJadłowski Jan, Siekierko Andrzej, Kamiński Wiesław

28

SieniewiceSiemieniuk JanSiemieniuk Jan, Udzielak Krystyna, Tymoniuk Antoni

29

SkierwinyMioduszewski JerzyMioduszewski Jerzy, Twarowska Mirosława, Mioduszewska Małgorzata

30

SmarkliceJaroć JerzyJaroć Jerzy, Antoszuk Magdalena, Nagórny Andrzej

31

SmorczewoRyciuk EugeniuszRyciuk Eugeniusz, Ryciuk Waldemar, Ciupińska Dorota

32

SytkiUdzielak StanisławUdzielak Stanisław, Kurek Mariusz, Jackowiak Dariusz
33
ŚledzianówPrzystupa Ryszard
Przystupa Ryszard, Kosk Mirosław, Deniziuk Tomasz

34

Tonkiele Sierociuk MałgorzataSierociuk Małgorzata, Kamiński Zdzisław, Trusiak Antoni

35

Wierzchuca Nagórna
Pietrasiuk TeresaPietrasiuk Teresa, Miszczuk Kamil, Kurek Piotr

36

Wólka ZamkowaPrzybyło ElżbietaPrzybyło Elżbieta, Wołosiński Mieczysław, Zawadzki Jan

37

ZajęcznikiSelwaniuk MarekSelwaniuk Marek, Lucyna Osipiuk, Pogorzelski Jerzy